Elite Novo Force

Elite Novo Force

Produkt roku 2020 - Top v kategórii
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Fitshop.sk

Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 9 407 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,95 €100 % • 640 recenziíĎalšie informácie

magnetické
Ovládanie záťaže
manuálne

• trénujem na svojom bicykli , skladnosť , koleso mám asi 2 cm od zemi
    • zatiaľ mi vadí ten volič odporu, neviem či sa dá lanko nejako pritiahnuť, pre mňa sú 1 - 3 zbytočné, a to som amatérsky cylista

účel splní, asi za tú cenu sa ani nedá veľa očakávať :)
    dal som na môj mtb cestný plášť, a je celkom tichý,
    na to že bývam v paneláku, ale dal som pod neho
    aj karimatku aby lepšie tlmil, určitý hluk tam vždy bude, hlavne pri vyšších rýchlostiach,,, na spodku sú dve kruhové vybratia, ako by tam mali byt gumové pätky, ale neboli tam. Volič odporu sa mi nejako nezdá,,, neviem či to má tak byť, ale odpor od 1 do 3 pre mňa nulový odpor, ako by som mal iba koleso vo vzduchu,,, na ceste je vždy nejaký odpor, tréning začínam od 4 , ale dá sa na tom celkom vypotiť , zamakať, hlavne to využívam ked sa vonku nedá,mám ho krátko, málo odjazdené, dúfam že niečo vydrží

• , zakúpené v MTBIKER shop

• Ľahký aj montáž úplná pohoda a tichý. Mne úplne vyhovuje.

• Tichý a kvalitný
    • Maximálna spokojnosť

Aby bol trenažér tichý treba používať hladký úzky plášť hlavne to platí pri MTB biku.

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky ELITE pre Slovenskú republiku.
    Ako jediný poskytujeme montáž trenažérov, prípadné reklamácie a servis riešime priamo u zákazníka.

8 kg

Ocenenie

Produkt roku 2020 - Top v kategórii
Produkt roku 2019 - Top v kategórii
Produkt roku 2017 - Top v kategórii

ELITE NOVO FORCE je funkčný, ľahko použiteľný trenažér vhodný pre správne tréningové programy. Má o 700 g vyššiu hmotnosť zotrvačníka ako predchodca Speed Mag. Veľmi tichý, vynikajúci pomer cena / výkon, kvalitné spracovanie.

• nová veľmi kompaktná, tichá magnetická odporová jednotka
  • ovládacia páčka s 8 stupňovou reguláciou záťažových úrovní na riadidlách
  • nový nastaviteľný systém podpory, ktorý umožňuje dostatočný a konštantný tlak medzi valcami a pneumatikami
  • stabilný oceľový Elite Novo rám kombinovaný s plastom, zaručuje maximálnu stabilitu pri vysokej rýchlosti a maximálnom výkone
  • použiteľný pre kolesá s veľkosťou od 24 "do 29" bez potreby nastavovania - voľne pohyblivé rameno
  • kompatibilné s aplikáciou My E-Training
  • záťaž od 10 - 1000 Wattow
  • elastomerový valec s priemerom 30 mm
  • zníženie hlučnosti o viac ako 50% v porovnaní s bežnými povrchovými úpravami valcov
  • zníženie opotrebovania plášťov o 20% v porovnaní bežnými povrchovými úpravami valcov
  • ľahko rozložiteľný pre jednoduché skladovanie či prepravu
  • pomocou upevňovacieho systému je možno koleso upnúť a uvoľniť z rámu jediným pohybom

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 1 590 recenziíĎalšie informácie

• trénujem na svojom bicykli , skladnosť , koleso mám asi 2 cm od zemi

účel splní, asi za tú cenu sa ani nedá veľa očakávať :)
    dal som na môj mtb cestný plášť, a je celkom tichý,
    na to že bývam v paneláku, ale dal som pod neho

• , zakúpené v MTBIKER shop

• Ľahký aj montáž úplná pohoda a tichý. Mne úplne vyhovuje.

• Tichý a kvalitný
    • Maximálna spokojnosť

www.fitshop.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 1 590 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Veloportal

Mám kolesá 29" ,rýchla bezproblémová montáž,návod v sl. jazyku priložená.Kvalita výrobku celkovo fajn. Je tichý, záleží od dezénu na kolese. Za tie peniaze super.

Plne zodpovedá cene.

www.fitshop.sk

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2019, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• super
  • , zakúpené v MTBIKER shop

• Výborná pomôcka na zimu udržať sa v kondícii

+++

• , zakúpené v MTBIKER shop

Možnosť tréningu v čase keď nie je možné trénovať na ceste. Kombinácia meniteľnej záťaže magnetickej brzdy a meniča prevodov poskytuje viacero variácií, čo robí tréning zaujímavejším.

• , zakúpené v MTBIKER shop

Som veľmi spokojný. Pri použití plášťa na trenažér vôbec nie je hlučný.