HouseFit Indiana

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Fitshop.sk

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma93 % • 1 587 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode96 % • 974 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma82 % • 3 973 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodePredĺžená zárukaZdarma99 % • 283 recenziíĎalšie informácie

109 cm
Výška
115 cm

• , zakúpené v Fitshop.sk

Vyborny stroj az na tie lacne pedale. Vobec mi to vsak nevadi daval som si svoje SPD.

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky HOUSEFIT pre Slovenskú republiku.
    Ako jediný poskytujeme montáž trenažérov, prípadné reklamácie a servis riešime priamo u zákazníka.

• , zakúpené v Fitshop.sk

• Robustná konštrukcia, stabilný. Mám výšku 193cm a plne mi postačuje.

• Tichý
    • Stabilný
    • Prehľadný počítač
    • Rôzne možnosti držania
    • Nemá pulzomer
    • Sedlo je nepohodlné

Oceňujem hlavne to, že je tichý nakoľko ho mám v byte. Výborný na spinning. Aj pri polohe v stoji je veľmi stabilný. Má plynulé ovládanie záťaže, obstojný počítač, len sedlo je veľmi nepohodlné. Dokúpila som na neho gélový poťah, čo trochu pomohlo. Vhodné skôr pre nižšie postavy, pretože riadidlá sa dajú nastavovať iba vertikálne. Mne osobne to neprekáža. Na domáce použitie výborný. Odporúčam.

41 kg
Dĺžka
109 cm
Výška
115 cm

Cyklotrenažér HOUSEFIT INDIANA je ďalší z radu modelov známej značky HOUSEFIT. Stroj je vybavený čeľusťovou trecou brzdou, chod je trvalý, bez možnosti voľnobehu. Konštrukcia rámu je vyrobená zo hrubostenných oceľových profilov obdĺžnikového tvaru, je veľmi tuhá a stabilná.

Vďaka tejto konštrukcii nedochádza k výraznému efektu krútenia rámu. Rotačné časti cyklotrenažéra INDIANA sú uložené v zapuzdrených ložiskách. Stroj je pomerne nehlučný, výnimkou je iba trecia brzda. Cyklotrenažér má výbornú ergonómiu, ktorú možno ešte vylepšiť nastavením sedadla vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Riadidlá možno nastaviť iba vo vertikálnom smere.

Plynulý chod stroja je zaistený 18 kg zotrvačníkom a remeňovým prevodom. Pedále sú kovové a majú štandardné cyklistický závit 14 mm , čo umožňuje jednoduchú výmenu napr . za obľúbené SPD pedále . Stroj je tak vhodný ako na domácej, tak i pre náročnejších kondičný tréning. Optimálne nastavenie a kvalitné materiály, umožňujúce, aby váha užívateľa bola až 135 kg. Tento cyklotrenažér bol navrhnutý pre výšky postavy až do 200 cm.

Tréningový počítač meria základné funkcie ako čas, rýchlosť, vzdialenosť, spotrebu kalorii a tepovú frekvenciu.

Počítač:

• merané údaje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, spotreba (Kcal), pulz

Popis:

• zotrvačník je mechanicky brzdený trením čeľustnej brzdy s plstenými doštičkami
  • bez voľnobehu
  • kalibrovaný zotrvačník o hmotnosti 18 kg
  • vysoko kvalitné guličkové ložiská
  • mechanický regulátor s plynulou reguláciou
  • bezpečnostná brzda pre okamžité zastavenie
  • prevod klinovým remeňom
  • športové výškovo nastaviteľné riadidlá
  • športové ergonomické sedadlo s horizontálnym a vertikálnym posunom
  • kovové pedále s klipsňou
  • držiak na fľašu
  • stroj je vybavený transportnými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu
  • povrchová úprava chróm
  • napájanie: tužkové batérie (2 x AA - 1,5V)
  • nosnosť, rám: 135 kg
  • hmotnosť stroja: 41 kg
  • rozmery: d 102 x š 52 x v 115 cm
  • trieda DIN EN 957-1, -9, HB pre domáce prostredie

Tréning na indoor trenažéri - posilňované partie a vplyv na zdravie

dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Jazda na indoor trenažéri umožňuje vďaka robustnej konštrukcii podávať vrcholové výkony, čo dôkladne preverí obehový systém a zároveň posilňuje lýtka, stehná, ale aj zadok (pri pozícii postojačky) a pozdĺžne chrbtové svalstvo (pri zaľahnutí). Indoor trenažér je vďaka možnosti nastavenia vysokej záťaže ideálny na preverovanie vlastnej fyzickej zdatnosti a pre dosahovanie vyšších tepových frekvencií.

• , zakúpené v Fitshop.sk

• Robustná konštrukcia, stabilný. Mám výšku 193cm a plne mi postačuje.

• Tichý
    • Sedlo je nepohodlné

• Velmi tichy

Spokojny

• , zakúpené v Homegym.sk

• Super stabilita.Lahka montaz.
    • Sedadlo by mohlo byt kvalitnejsie.

Celkovo spokojnost.

• , zakúpené v Homegym.sk

• Som veľmi milo prekvapená na domáce použitie je úplne perfekný.Rozhodovala som sa medzi týmto a insportline a som rada že som sa rozhodla pre HouseFit vyzerá dobre a cvičí sa na ňom fakt skvele.
    • zatiaľ nemám nič nakoľko ho mám len krátko

Nemenila by som za nijaký iný momentálne.