Najnovšie recenzie zo sekcie Cyklotrenažéry

Miweba Sports MS100

Overený zákazník Duvlan.sk Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2023

Zakúpený v Duvlan.sk

Zatiaľ neviem posúdiť je to darček a zatiaľ nebol ešte vyskúšaný ale vyzerá dobre

TRINFIT Spin S600i Elite

TRINFIT Spin S600i Elite

Overený zákazník Fitham.sk [email protected]

Pridané: 25. januára 2023

(naposledy upravené 28. februára 2023)

Zakúpený v Fitham.sk

• Tichý trenažér
  • SMART
  • Stabilný
  • Výška riadítok a sedla mohla byť aj vyššia
  • Menej kompatibilných aplikácií
  • Sedlo je zopnuté len spinkami

Dobrý trenažér pre ľudí, čo chcú SMART model za relatívne nízku cenu. Mohlo byť viac pozícií na nastavenie výšky
a pozície sedla a výšky riadítok. Tie sú tiež dosť ďaleko, pokiaľ chce merať aj tep na senzoroch (to mám 176cm a je to dosť nepohodlné). Dobrá stabilita aj pri šlapaní v stoji pod záťažou. Spinky, ktoré držia poťah sedla po pár jazdách odpadávajú, človek by čakal, že to bude kvalitnejšie uchytené.

Overený zákazník inSPORTline.sk PeterNZ

Pridané: 24. januára 2023

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Veľmi tichý chod (na úrovni hluku zapnutej chladničky), fakt tichučké. Odporúčam aj do domácnosti s deťmi - ja jazdím keď spia a neruší ich to
  • Kvalitný materiál, pekné imidžové prevedenie. Vhodný aj do obývačky miesto kresla :D
  • Odpor max 350w
  • V cene hrudný pás
  • Možnosť pripojiť aplikácie tretích strán
  • nastaviteľné nožičky pre krivú podlahu
  • Možnosť upevniť tablet. Gélová podložka je neskutočne silná, zabráni pádu mobilu aj tabletu.
  • barany sú po dlhšom čase veľmi tvrdé - potrebné bikovať s cyklistickými rukavicami
  • Maximálna výška cvičenca je podľa mňa do 185cm, nie 200cm ako píšu. Problematická je práve maximálna výška sedla.
  • Sedlo sa nastavuje po intervaloch 3cm. Ak chcete niečo medzi, máte smolu. Pri bikovaní, kde o dobrom posede rozhodujú centimetre to môže byť problém.
  • Použité lacné pedále. Občas mi pukajú
  • Lacno pôsobiace tlačítka na prehadzovanie rýchlostí. Občas sa zaseknú stlačené - nutnosť opätovného stlačenia aby to vyskočilo späť
  • 9kg záťažové koleso je pomerne málo, avšak magnetická brzda to celkom zachráni. Pokiaľ chcete jazdiť viac ako 350w, pozrite si iný trenažér. Pre hoby jazdcov úplne postačujúce. Neviem si predstaviť, že by som s maximálnou záťažou chcel jazdiť viac ako niekoľko minút
  • chybne softvérovo nastavené počítadlo km a teda aj rýchlosti. Zo skúsenosti viem, že pri danom zaťažení pri reálnej jazde vonku to ukazuje asi o polovicu pomalšie/menší nájazd km. Ak však jazdíte pre potešenie, a udržanie kondície, nie je to rozhodujúci parameter.
  • Bez košíka na fľašu

Celkovo - patrí medzi najrealistickejšie cyklotrenažéri na trhu, čo sa týka prevedenia a určite najlepší cena/kvalita. Je to pre hobby jazdcov, ktorí sa chcú udržať v kondícií počas nepriaznivého počasia. Ak vyžadujete tichý chod zariadenia, je to pre Vás. Aj počas prehadzovania rýchlostí počuť iba elektromotor na pár sekúnd. Prekvapilo ma iba nedostatočné nastavovanie sedla, ktoré nie je dimenzované na väčšie postavy ako 185cm.

inSPORTline Drakkaris

inSPORTline Drakkaris

Overený zákazník inSPORTline.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2023

• zlepšenie kondície

Overený zákazník inSPORTline.sk Mimi

Pridané: 15. januára 2023

• Kvalita
  • Za 30 minút jazdy mi ukazuje že som urobil 8km a na inom trenažéri mi ukazuje 16km.potrebujem to vysvetliť
Hop-Sport HS-055IC Echo

Hop-Sport HS-055IC Echo

Overený zákazník Hop-sport Overený zákazník

Pridané: 12. januára 2023

(naposledy upravené 12. januára 2023)

Zakúpený v Hop-sport

• Trenažér som poskladal podľa návodu, no vôbec nie je taký tichý. Niečo pri bicyklovaní klopká a v noci sa to ozýva po celom dome. Tak isto nefunguje, resp. vôbec neukazuje tep.

Reakcia značky Hop-Sport

ďakujeme za tento komentár!
V prípade, že je výrobok poškodený od prosíme o kontakt s infolinkou.
S priateľským pozdravom,
Tím obchodu Hop-Sport.

Overený zákazník MTBIKER shop tp1977

Zakúpený v MTBIKER shop

Výborná náhrada "živého" bicyklovania v zime, keď je nepriaznivé počasie alebo kvôli práci nestíhaš denné svetlo :-) . Testujem, zatiaľ všetko v poriadku.

Overený zákazník MTBIKER shop Marcel

Nizka hlucnost

Overený zákazník MTBIKER shop Tomo.pomo

Pridané: 6. januára 2023

• jednoduchá montáž
  • skladný
  • ľahko prenosný
  • stabilný
  • simulácia stúpania sa mi zdá reálna
  • pri vysokej rýchlosti trošku hlučný

Trenažér používam s aplikáciou ROUVY na windowse. Prenos dát je spoľahlivý cez BT4.0 modul za 5€. Netreba si kupovať zbytočne drahý ANT+ modul.
Zatiaľ mám na trenažéri 200km a nevyskytol sa žiadny problém

Elite Tuo

Elite Tuo

Overený zákazník Tribosport.sk Martin

Pridané: 3. januára 2023

Zakúpený v Tribosport.sk

• vyzera byt celkom svizny a funkcny aj v porovnani s inymi trenazermi
  • presnejsie merania kadencie a Wattage
  • jednoduchsie parovanie Bluetooth
  • pevny
  • kvalitne jazdenie na smart trenazeri
  • jednoduchost sparovania s apps ako Rouvy, Zwift, My E-trainer, atd.
  • pociatocne nastavenie trva dlhsie ako u konkurencie
  • viacej montaze na zaciatku, no potom to uz ide vsetko super

Minulu sezonu som mal Tacx Vortex Smart trenazer, preto som bol zvedavy a chcel som porovnat s Elite Tuo. Zatial spokojnost, v podstate totozne kvality, no Tuo by som dal o trochu vyssie prave kvoli vacsiemu rozmedziu merania vykonu, presnejsim udajom a rychlosti presunu dat. No nie je to nic markatne, rozdiely su male. Velka spokojnost s trenazerom, splni svoj ucel.

Elite Arion

Elite Arion

Overený zákazník Fitshop.sk miroslav

Pridané: 31. decembra 2022

Zakúpený v Fitshop.sk

ARION valce sú skvelé nie sú moc hlučné sú tiché. Na trénovanie výborný výber odporúčam každému cyklistovi alebo športovcovi ak sa venuje cyklistike, trénovanie na valcoch je ozaj dobré, keď vonku prší alebo je moc zima máte pocit ako by ste jazdili po rovnej asfaltovej ceste stačí rozložiť valce, položiť bicykel nasadnúť a jazdiť.

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky ELITE pre Slovenskú republiku.
Ako jediný poskytujeme montáž trenažérov, prípadné reklamácie a servis riešime priamo u zákazníka.
S pozdravom,

• Tichy chod

Overený zákazník MTBIKER shop Marcel

Pridané: 20. decembra 2022

Zakúpený v MTBIKER shop

Po týždni používania - funguje bez problémov, tichý (čakal som väčší hluk), rýchla inštalácia aj laikom ako som ja, odporúčam

Overený zákazník inSPORTline.sk Tomas Snajnar

Pridané: 17. decembra 2022

• prenosny

Overený zákazník inSPORTline.sk Tomas Snajnar

Pridané: 17. decembra 2022

(naposledy upravené 17. decembra 2022)

jednoducha obsluha,kvalita spracovania

Spindoor 8800M

Spindoor 8800M

Overený zákazník www.condy.sk Marián K.

Pridané: 9. decembra 2022

Zakúpený v www.condy.sk

• Tichučký,pri používaní...
  • Malé,nevhodné, pomocné kolieska na presúvanie!!!

Produkt výborný,parádne zabalený...
Už pri prvom použití hodnotenie na jedničku...

Overený zákazník Fitshop.sk Overený zákazník

Pridané: 8. decembra 2022

Qualita

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
S pozdravom,
Tím Fitshop
www.fitshop.sk

Capital Sports GYM10 AERIS

Capital Sports GYM10 AERIS

Overený zákazník Fitshop.sk aaa

Pridané: 4. decembra 2022

Zakúpený v Fitshop.sk

Je to môj prvý cyklotrenažér, takže nemám s čím porovnať.Jazdím iba na bicykli a u tohoto trenažéra mi chýba uchytenie na fľašu a na to sedadlo som si dlhšie zvykal.Bývam v bytovke a mal som obavy ako bude hlučný ,ale je to fakt tichý stroj.Celkovo za tie peniaze tomu nemám čo vytknúť a určite odporúčam.

Zobrazujem 61 - 80 zo 373 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...19