Najnovšie recenzie zo sekcie Cyklotrenažéry

inSPORTline inCondi S800i

Overený zákazník inSPORTline.sk Maros

Pridané: 2. decembra 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Mam kratko, ale zatial spokojnost

Elite Direto XR-T

Elite Direto XR-T

Overený zákazník Fitshop.sk Overený zákazník

Pridané: 25. novembra 2022

Zakúpený v Fitshop.sk

• Tichý

Nič

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky ELITE pre Slovenskú republiku.
Ako jediný poskytujeme montáž trenažérov, prípadné reklamácie a servis riešime priamo u zákazníka.
S pozdravom,
Tím Fitshop
www.fitshop.sk

Malatec 9644

Malatec 9644

Overený zákazník Sirel Jozef Líška

Pridané: 22. novembra 2022

Zakúpený v Sirel

malý tak do výšky 150cm , nadstavoval som sedlovku ale konštrukcia to asi nezvládne, veľmi slabý materiál , je z plechu, nechal som sa zlákať cenou a dizajnom z fotografie

TRINFIT Spin S600i Elite

TRINFIT Spin S600i Elite

Overený zákazník Fitham.sk Tono

Pridané: 15. novembra 2022

Zakúpený v Fitham.sk

• tichý chod, široké možnosti programov na tréning, konektivita s externými aplikáciami, pevná konštrukcia, možnosti nastavenia posedu a riadidiel
Capital Sports GYM10 AERIS

Capital Sports GYM10 AERIS

Overený zákazník Electronic Star Annie

Pridané: 14. novembra 2022

Zakúpený v Electronic Star

Pekný dizajn, veľmi tichý, ľahko presúvatelný, výhoda nastaviteľnosti sedadla

Master X-14

Master X-14

Overený zákazník MASTERSPORT.sk Ladislav

Pridané: 10. novembra 2022

Zakúpený v MASTERSPORT.sk

• ľahko zmontovateľný, tichý - spokojnosť
Acra BC4630

Acra BC4630

Overený zákazník eFitness.sk Ludovit

Pridané: 7. novembra 2022

Zakúpený v eFitness.sk

Robustný a stabilný,hlavne tichý chod,celkom dobre prepracovaný stroj, nastavenia v niekoľkých úrovniach a samozrejme panel na kontrolu a monitorovanie telesnej aktivity

Overený zákazník Fitshop.sk Patricia

Pridané: 4. novembra 2022

Zakúpený v Fitshop.sk

• kvalitný materiál
  • pevná konštrukcia
  • magnetická brzda
  • nastavenie sklonu sedadla
  • držiak aj na väčšiu fľašu
  • držiak na tablet/mobil
  • jednoduchá montáž, náradie súčasťou dodávky
  • pohodlné sedadlo, možnosť nastavenia aj sklonu

Viem porovnať len s profi spinningovým bicyklom, keďže toto je môj prvý "domáci" cyklotrenažér. Hľadala som naozaj niečo kvalitné, čo bude najviac podobné profi jazde. Nie je veľmi jednoduché orientovať sa v tom. Myslím, že tento produkt mi plne postačuje. Nechcela som žiadnu elektroniku a podobné programy. Tento model má len LCD displej s údajmi o rýchlosti, spálených kalóriách a pulze, ktorý meria snímačmi na riadidlách. Oceňujem možnosť nastaviť si aj sklon sedadla, nielen vzdialenosť. Inak sedadlo je pohodlné. Na riadidlách, sú v polohe jeden, podložky určené pod lakte, ktoré veľmi zvyšujú komfort aj pri opieraní dlaní, v sediacej polohe. Do držiaka pre nápoje v pohode strčíte aj väčšiu fľašu. Najviac pri kúpe bola dilema, aký zotrvačník? Všade píšu, že čím väčší, tým lepší. Tak na toto si dajte pozor, aby ste neboli prekvapení, že už pri najmenšej záťaži, cítite odpor, ktorý je priamo úmerný zotrvačníku. Tieto domáce cyklotrenažére, nemajú voľnobeh, ako spinningové. RACER 50 ma 14 kg zotrvačník a ten mi plne vyhovuje. Na najmenšej záťaži sa dá v pohode rozjazdiť a najväčšia záťaž zase postačuje, keď si potrebujete viac "zamakať". Pre moju výšku 172 cm je ok. Montáž je jednoduchá, náradie je pribalené. Čo v návode nie je uvedené, že pod "kolesom" je treba odskrutkovať "brzdu", ktorá tam je kvôli preprave!
Ale pri pozrení na produkt teraz, pri písaní recenzie, vidím, že ten model na obrázku, už nemá držiak na tablet, ale len na mobil a pravdepodobne má užšie a inak sklopené riadidlá...

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky HOUSEFIT pre Slovenskú republiku.
S pozdravom,

Brother BC4640

Overený zákazník MALL.SK LuneLi

Pridané: 27. októbra 2022

Zakúpený v MALL.SK

Dodávka, montáž jednoduchá. Chýba doplniť v návode, ako sa používajú dva volné káble. A ako treba namazať prevody. Ináč vzhľadovo aj posed ako na cestnom bicykli. Doporučujem pre začínajúcich aj bežných nadšencov bicyklovania aj počas domáceho trávenia voľného času.

HouseFit Racer 50

Overený zákazník Alza.sk P.

Pridané: 25. októbra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• kvalitná konštrukcia
  • dobrý pomer ceny a kvality
  • skvelá náhrada za spinning

Pokiaľ hľadáte alternatívu k profi spinningu, tento cyklotrenažér je fakt super. Jednoduchá montáž, naozaj pevná a kvalitná konštrukcia. Má magnetickú brzdu, takže nemusíte meniť opotrebované platničky. Zotrvačník, ktorý pre bežnú spinningáčku postačuje. Nemá síce voľnobeh, takže aj na najnižšej záťaži má trochu odpor, ale nie zase tak veľký. Ja osobne nepotrebujem elektroniku, LCD displej s časom, pulzom a kalóriami mi postačuje. Aj tak si púšťam nejakú inštruktorku z YOUTUB kanálu a cvičím podľa nej, alebo len na hudbu :). Na telefón alebo tablet je na stroji držiak. Taktiež na fľašu, ktorá môže byť aj väčšia a v pohode sa zmestí. Na bicykli môžete jazdiť aj v stoji, riadidlá sú pevné a majú viacero možností úchytov. Oceňujem mäkké podložky pod lakte, ktoré mi vyhovujú aj ako opierka pod dlane. Ešte ho nepoužívam dlho, ale verím, že vydrží.

Saris Fluid²

Saris Fluid²

Overený zákazník MTBIKER shop Overený zákazník

Pridané: 20. októbra 2022

Zakúpený v MTBIKER shop

• Trenažér spĺňa účel trénovania, máme ho ešte krátko, zatiaľ funguje výborne. Použili sme cestný bicykel s plášťom na trenažér, hlučnosť v norme.
Elite Arion Mag

Acra BC4650

Overený zákazník eFitness.sk Milan

Pridané: 17. septembra 2022

Zakúpený v eFitness.sk

Cyklotrenažér je výborný, všetko funguje ako má, som spokojný.

Acra BC 4660

Overený zákazník MTBIKER shop Pio

Pridané: 7. septembra 2022

Zakúpený v MTBIKER shop

• Absencia podrobného návodu na používanie v Slovenčine

Používané s aplikáciou Rouvy, plná kompatibilita.

Overený zákazník inSPORTline.sk Overený zákazník

Pridané: 3. septembra 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Kvalitný produkt na domáce použitie, stabilný, tichý, magnetické brzdenie bez nutnosti pripojenia do el. siete - netreba mazať brzdu, dobré možnosti nastavenia podľa postavy, pohodlné sedadlo, zakrytované koleso zotrvačníka.
Možno by som časom potreboval väčšiu záťaž.

Spindoor Fusion

Spindoor Fusion

Overený zákazník Trampoliny Jumpex Overený zákazník

Pridané: 30. augusta 2022

Zakúpený v Trampoliny Jumpex

Tovar ešte ani nebol doručeny …
Ani informácia o tovare

Zobrazujem 81 - 100 zo 373 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...19